تبلیغات
جور وا جور - بازی آنلاین مزرعه گلستان راه اندازی شد!
بازی آنلاین مزرعه گلستان راه اندازی شد!

بازی آنلاین مزرعه گلستان راه اندازی شد! + لینک عضویت


در این راستا بازی آنلاین مزرعه گلستان با هدف ایجاد محیطی مفرح و سرگرم كننده برای علاقمندان بازی های آنلاین راه اندازی شده است...

شركت گلستان جهت ارتباط نزدیك با تمام گروههای سنی و اقشار جامعه اقدام به گسترش فعالیتهای رسانه ای و حضور در عرصه های مختلف نموده است. در این راستا بازی آنلاین مزرعه گلستان با هدف ایجاد محیطی مفرح و سرگرم كننده برای علاقمندان بازی های آنلاین راه اندازی شده است.
بازی مزرعه گلستان این امكان را به كاربران می دهد تا در یك سرزمین مجازی اقدام به ساخت یك مزرعه برای خود نمایند. در هر مرحله از مزرعه داران خواسته می شود تا یك گیاه را كشت نمایند و به شركت گلستان برای تولید یك محصول ارزنده كمك كنند. هر مزرعه دار می بایست برای كشت محصول خود به مزرعه سر بزند و به آن رسیدگی كند تا محصول به موقع و به میزان خواسته شده عمل آید.
در بازی مزرعه گلستان هر شخص می تواند با دعوت از دوستان خود برای رسیدگی به مزرعه از آنها كمك بگیرد و بدین ترتیب دوستان می توانند در مواقع حساس به یكدیگر كمك نمایند.
 
http://www.golestan.com/fa/common/html/news/company/archive/files/57.png
 
این بازی آنلاین 10 مرحله دارد و در هر مرحله از كشاورز خواسته می شود تا یك محصول خاص را كاشته و به میزان لازم تحویل دهد. كشاورزان در پایان هر مرحله محصول خود را به گلستان می فروشند و سكه دریافت می كنند و با سكه های خود می توانند تجهیزات بیشتر و امكانات بهتری برای مزرعه خود فراهم نمایند تا محصول بعدی را بهتر و سریعتر تحویل دهند.
 
اعضای باشگاه گلستان برای ثبت نام سریع در این بازی می توانند از طریق بخش سرگرمی باشگاه وارد این بازی شده و بصورت خودكار در بازی ثبت نام كرده و مزرعه خود را بسازند.

سایر علاقمندان برای ثبت نام مستقیم در بازی می توانند از طریق آدرس
http://farm.golestan.com  وارد بازی شده و جهت ثبت نام اقدام نمایند.