تبلیغات
جور وا جور - اینترنت همین الان هم ملی است!
اینترنت همین الان هم ملی است!


اینترنت همین الان هم ملی است!


کاربر ایرانی در اینترنت بودن خودش به تنهایی کم مصیبتی نیست! باور نمی کنید؟ این مطلب را بخوانید تا باورتان شود.پایگاه «وب شهر» : کاربر ایرانی در اینترنت بودن خودش به تنهایی کم مصیبتی نیست! باور نمی کنید؟ این مطلب را بخوانید تا باورتان شود اینترنت همین الان هم خیلی خیلی ملی است و جای یک روز تعطیلی در تقویم برای روز ملی شدن اینترنت به شدت خالی است!

فرض کنید برای نوشته ای که در وبلاگ خود میخواهید بنوسید نیاز به جستجو برای عکس دارید. مصیبت از همین جا شروع می شود؛ می روید داخل گوگل و برای تصاویر جستجو می کنید. مهم نیست چه کلمه ای بزنید؛ در هر حال چیزی نیست!

چند تا کلمه را با هم می بینیم:

1-جستجو برای کلمه «کتاب»


اینترنت همین الان هم ملی است!2-جستجو برای کلمه «ورزش»


اینترنت همین الان هم ملی است!
3-جستجو برای کلمه «سلامتی»


اینترنت همین الان هم ملی است!ای بابا اصلا ببینیم فرقی می کند چه کلمه ای بزنیم؟

4-جستجو برای کلمه «بیل»


اینترنت همین الان هم ملی است!5-جستجو برای کلمه «کلنگ»


اینترنت همین الان هم ملی است!خوب نتیجه جستجو که عالی بود حالا بریم نرم افزار دانلود کنیم. چند تا افزونه خوب برای مرورگر کروم لازم هست! هوررراااا خوب خوشبختانه این فیلتر نیست اما چون با ای پی ایرانی آمده اید به شما اجازه دانلود نمی دهند!

Google Chrome Extensions


اینترنت همین الان هم ملی است!
نخواستیم برویم اقلا با تبلیغ گوگل ترافیک سایتمان را بالا ببریم! عجب این چرا فیلتر شده؟

Google AdWords


اینترنت همین الان هم ملی است!ای بابا! چه کنیم برویم اقلا چهار تا تبلیغ گوگل بگیریم بگذاریم در سایت تجارت کنیم! خوب به به! به سلامتی این یکی فیلتر نیست! ای بابا چی نوشته؟
شما از کشوری هستید که ما به دلیل تحریم منع رابطه تجاری داریم!

Google AdSense

اینترنت همین الان هم ملی است!
خوب حالا دیدید الان هم اینترنت هم از داخل و هم از خارج کاملا ملی هست؟ کلا وقتی ملی بشود دیگر اصلا اینترنت متنی خواهد بود! البته نه هر متنی!كلمات كلیدی : اینترنت ملی ، طنز اینترنتی ملی ، اینترنتی ملی ایران ، اینترنت ایران ملی است ،