تبلیغات
جور وا جور - یک توصیه مفید و موثر برای کاهش وزن سریع
یک توصیه مفید و موثر برای کاهش وزن سریع

یک توصیه مفید و موثر برای کاهش وزن سریع
کاهش وزن با کاهش قند مصرفی
زنان به طور میانگین در هر روز به ۱۸۰۰ کالری نیاز دارند که تنها تامین صد کالری آن (شش و نیم قاشق چایخوری قند یا شکر) از قندهای افزودنی و یا مواد غذایی حاوی قند مجاز است.
استفاده از مواد غذایی تازه، کاهش مصرف مواد غذایی فراوری شده و همچنین حذف مواد غذایی حاوی قند تا حد ممکن، از بهترین راههای کاهش وزن است.

واحد مرکزی خبر به نقل از یونایتدپرس نوشت: به گفته فیل لیمپرت کارشناس تغذیه از انجمن سلامت آمریکا، میانگین قند افزودنی مصرفی روزانه افراد به ۲۳ قاشق چایخوری می رسد که تقریبا دو برابر میزان مجاز است.

وی تصریح کرد: زنان به طور میانگین در هر روز به ۱۸۰۰ کالری نیاز دارند که تنها تامین صد کالری آن (شش و نیم قاشق چایخوری قند یا شکر) از قندهای افزودنی و یا مواد غذایی حاوی قند مجاز است.

انرژی مورد نیاز مردان در هر روز به حدود ۲ هزار و ۲۰۰ کالری می رسد که آنها نیز به تامین تنها ۱۵۰ کالری (نه و نیم قاشق چایخوری) با خوردن و نوشیدن مواد غذایی حاوی قند مجاز هستند.

لمپرت تامین کالری مورد نیاز بدن را از طریق قند افزودنی غیر ضروری دانست و افزود، وجود قند در برنامه غذایی روزانه به افزایش وزن و چاقی مفرط منجر خواهد شد و در نتیجه آنها خطر ابتلا به بیماریهایی چون تریگلیسرید بالا و بیماریهای قلبی – عروقی افزایش خواهد یافت.

این کارشناس کاهش قند افزودنی و حتی حذف آن را از برنامه غذایی در کنترل و کاهش وزن و همچنین تنظیم سطح گلوکز خون موثر دانست.كلمات كلیدی : اثرات روانی تغذیه ی سالم ، از بین بردن چربی شکم ، استفاده درست و مناسب از سبزیجات در رژیم غذایی ، بادام زمینی ، تاثیر بادام زمینی برای از بین بردن چربی شکم ، تاثیر سبزیجات در لاغری ، تاثیر لبنیات برای از بین بردن چربی شکم ، تاثیر ویتامین Cبرای از بین بردن چربی شکم ، تاثیر چای سبز برای از بین بردن چربی شکم ، تاثیر گل کلم برای از بین بردن چربی شکم ، تغذیه ، تغذیه و سلامتی ، تغذیه کودکان ، تغذیه ی درست و صحیح ، تغذیه ی سالم ، تغذیه ی سالم و زیبایی ، توصیه ای مفید برای کاهش وزن سریع ، دانستنی های تغذیه ، راه حلی برای از بین بردن چربی شکم ، راه های از بین بردن چربی شکم ، راه های مفید برای كم كردن چربی ، راههایی برای از بین بردن چربی شکم ، راهکار کاهش وزن سریع ، راهی عملی برای کاهش وزن سریع ، روش های كم كردن چربی شکم ، روش های عملی لاغری ، سبزیجات در رژیم غذایی ، سبزیجات موثر در لاغری و کاهش وزن ، سبزیجاتی برای لاغری سریع ، سبزیجاتی که میتواند در کاهش وزن موثر باشد ، سلامت تغذیه ، عادات نادرست تغذیه ، لاغری ، لاغری آسان ،