تبلیغات
جور وا جور - بازگشت غیرمنتظره «آزاده نامداری» در «جمع ما»
بازگشت غیرمنتظره «آزاده نامداری» در «جمع ما»

 عکس   بازگشت غیرمنتظره «آزاده نامداری» در «جمع ما»

سری جدید برنامه «غیره منتظره» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیما، با نام جدید «جمع ما» به تهیه کنندگی الهه بهبودی از….


سینمافا- سری جدید برنامه «غیرمنتظره» با عنوان «جمع ما» با اجرای آزاده نامداری از دهم اردیبهشت ماه بعد از خبر ۲۰:۳۰ از شبکه دوم سیما بر روی آنتن خواهد رفت.
سری جدید برنامه «غیره منتظره» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیما، با نام جدید  «جمع ما» به تهیه کنندگی الهه بهبودی از دهم اردیبهشت ماه بعد از خبر ۲۰:۳۰ از شبکه دو پخش خواهد شد و اجرای آن را «آزاده نامداری» برعهده خواهد داشت.
این برنامه به صورت زنده هر شب در ۶۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای از دهم اردیبهشت آغاز می شود و سری اول آن تا اول ماه رمضان ادامه خواهد داشت.
به گزارش سینمافا، این برنامه که با محوریت موضوعی و کارشناسی با حضور کارشناسان همراه خواهد بود در اولین قسمت خود به موضوع زیبایی و جراحی زیبایی می پردازد.
«جمع ما» برنامه ای ترکیبی و زنده است که موضوعات اجتماعی را با رویکرد خانواده واکاوی می کند و هر قسمت از آن به یک موضوع اجتماعی تعلق خواهد داشت که کارشناس ثابت برنامه در کنار کارشناسان میهمان در ارتباط با آن موضوع به بحث و گفتگو خواهند نشست. همچنین مسابقه یی با شرکت بینندگان به این برنامه اضافه خواهد شد.
در آنوس این برنامه آورده شده است که «غیرمنتظره به چاپ دوم رسید»
گفتنی است، آزاده نامداری سال گذشته از دیدگاه منتقدین و نویسندگان سینمایی ماهنامه سروش و پایگاه خبری تحلیلی سینمافا به عنوان برترین مجری سال انتخاب شده بود و اجرای جشنواره بین المللی فیلم کودک همدان و جشنواره فیلم صد را بر عهده داشته است. او هم اکنون اجرای برنامه ورزشی “ورزش امروز” شبکه جام جم ۱ را در روزهای پنجشننبه و جمعه برعهده دارد.
تهیه کننده برنامه الهه بهبودی و مدیر تولید علی محسن سجادی خواهند بود و میلاد مهدوی، حامد صنوبری و امین منتظری گروه تولید این برنامه هستند.كلمات كلیدی : آزاده نامداری در برنامه جمع ما ، آزاده نامداری در سال ۹۰ ، بازگشت غیرمنتظره «آزاده نامداری» در «جمع ما» ، برنامه جدید آزاده نامداری ، برنامه جمع ما ، بیوگرافی آزاده نامداری ، جمع ما ، دانلود برنامه جمع ما ، عکسهای آزاده نامداری در برنامه جمع ما ، عکسهای آزاده نامداری در جمع ما ، عکسهای اردیبهشت آزاده نامداری ، مجری برنامه جمع ما ، مجریگری آزاده نامداری در برنامه جمع ما ،