تبلیغات
جور وا جور - روان شناسی : گذر زمان … !
روان شناسی : گذر زمان … !

روان شناسی : گذر زمان … !

زمان حلال مشکلات است واین حل شدن مشکلات زمانی برای ما مؤثر خواهد بود که دقیقه ها لحظه ها وسال های عمر ما سپری شوند وروز به روز برتجربه های ما افزوده شود.و در کل این زمان نیست که حلال مشکلات است بلکه این بدست آورده ها ی تویی است که با گذر زمان برای تو اتفاق افتاده !

اتفاقی که تنها تپش قلب تو به تو می گوید : که زندگی همان گذر لحظه ها وثانیه هاست ,پس همواره از آن به نحو احسن استفاده کن . حتی در لحظه ا ی که نا مید شده ای وتحمل هیچ چیزی را نداری !

زیرا هیچ لحظه ای قابل تکرار نیست و زندگی میدانی است , که زمانی که در آن دور می زنی باز هم دور زدن در آن ممنوع است, چرا که در هیچ دور زدنی با همان شرایط ایجاد نخواهد شد وتو در هر لحظه در شرایط خاصی هستی ! وشرایط هم مانند زمان دیگر تکرار نخواهد شد وفرصت یک بار پیش می آید

وپیشرفت زمانی اتفاق می افتد که از لحظه لحظه ی عمر وزندگی به نفع خود بهره ببری وبرای لحظه ی دیگر توشه وثمره ای اندوخته باشیم .

پس به یاد داشته باشیم : در حین برخورد با یکد یگر فرصت بیشتری بهم دهیم چرا که باز سازی راه هایی که رفتیم امکان پذیر نیست وهنگام پیمودن مسیر های زندگی طوری زندگی مان را بسازیم که افسوس دوباره ساختن آن را نخوریم .

برای هر چیزی زمان بخصوصی دردنیا داده شده است…..

فقط منتظر زمان وشرایط خاص آن باشید که این شرایط در زندگی هر فرد در لحظه ی ویژه ای رخ می دهد .

*عمرتان پر ثمر *

 

مطالب ارسالی کاربران – از طرف الناز بیطرفكلمات كلیدی : اخبار روان شناسی ، دانستنی ها ، دانستنی های روان شناسی ، درمان های جدید ، دندان ، روا شناسی گذر زمان ، رواشناسی ، روان شناسی ، روان شناسی روز دنیا ، روان شناسی و سلامت ، روانشناسی ، روش های درمانی ، سلامت بدن ، سلامت و بهداشت روانی ، سلامت و روان شناسی ، علمی و روان شناسی ، مجلات جدید علمی ، مواد معدنی ، گذر زمان ، گذر زمان و روان شناسی ،